Cami Avlusu - Hakkari

Posted in Kolaj.

6 Responses to “Cami Avlusu - Hakkari”

 1. LİMON SOKAĞI Says:

  HAKKARİ?DEKİ OLAYIN PKK TARAFINDAN TEZGÂHLANDIĞINA İNANIYORUM.
  NE ZAMAN KÜRTLERİN ?KÜLTÜREL HAK TALEPLERİNE? YÖNELİK HÜKÜMET TARAFINDAN BİR ADIM ATILSA HEMEN BİR PROVAKASYON PATLAYIVERİR.

  PKK FAŞİST TERÖR ÖRGÜTÜNÜN KORKUSU REEL BARIŞ OLMASI DURUMUNDA KAOSUN BİTMESİ VE PKK?NIN ELİNDEKİ EN ÖNEMLİ SİLAHIN (KAOSUN) SONA ERMESİDİR. YANİ REEL BARIŞ ADIMLARI, PKK?NIN ?VARLIK NEDENİNİ? BİTİRMEKTEDİR.

  KALDI Kİ PKK, 30 YILDIR SİLAHLA BİR SONUÇ ALAMAYINCA LEGAL KANALLARINI DEVREYE SOKMUŞ, LEGAL KANALLARI YOLUYLA ?VARLIK NEDENİ KAOSU? AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞMAKTADIR.

  BU BAĞLAMDA YERİ GELMİŞ DEMOKRASİYİ ?BOYKOT? ETMİŞ, YERİ GELMİŞ ÇOCUKLARI SOKAĞA SÜRMÜŞ, YERİ DE GELMİŞ ÇOCUKLARIN EĞİTİMİNİ SEKTEYE UĞRATMAK ADINA EĞİTİMİ 1 HAFTA ?BOYKOT? ETMEKTEDİR.
  İŞİN GARİP NEDENİ BİR ZAMANLAR BÖLGEDEKİ ?FEODAL YAPI? EĞİTİMİ SEKTEYE UĞRATIRKEN, ŞİMDİ BU ROLÜ BDP ÜSTLENMİŞTİR..

 2. aylin Says:

  hani anlam sapmaları, anlam saptırmaları vardır ya, bilirsiniz.
  bir de bakarsınız ki, torpil (adam kayırma) kavramının adı “referans” , hırsızlığın adı “iş bilirlilik” , fuhuşun da adı “flört” oluvermiştir..
  pkk da bu çirkinliğe; “kardeş kavgasını” anlam saptırmasına maruz bırakıp, kardeş kavgasına “gerilla mücadelesi (!)” adını takmış, beraberinde “savaş” kavramını da anlam saptırmasına maruz bırakıp, katliamlarına “barış” veya “barış istiyoruz” diyerek uzak kalmamıştır…

 3. antimutasyoncu Says:

  Barış istemek kişilikli olma sonucudur. Lakin barışa ulaşmak tetikçilerin malını ve mülkünü kaybetmesi de demek olduğundan, biraz gecikmeli barış sonuçlamaları yaşayacağız gibi.

 4. Dep Dep Dep Says:

  Ecelü gelen camü duaruna üşer…

 5. barış s. Says:

  BDP YAPMASI GEREKENİ YAPMALIDIR, YANİ BARIŞI SLOGANLARLA DEĞİL, İÇSELLEYEREK DESTEKLEMELİDİR. BÖYLELİKLE BDP SAMİMİ YAKLAŞIMLARINI ORTAYA KOYAR!

 6. kapkarakalem Says:

  camü duaruna üşer üşemesüne de sonrasında başundan nüler geçer?

ssssssssssssssssssssssssssssssssss