Ergenekon Üye Kayıt Formu

Posted in Çakma.

24 Responses to “Ergenekon Üye Kayıt Formu”

 1. GENÇ FENERBAHÇELİLER Says:

  Kullanıcı adı: POTstar.keMAL

  Şifre: ergenbal (ergenakon’un ergen’i, balyoz’un bal’ı)

  Güvenlik sorusu: Kağıttan kaplan?
  Cevap: Ordu

  Yedek Güvenlik sorusu: Çakma nutuk?
  Cevap: Bursa Nutku

  -ÖNERİLİR-

 2. Celil Keskin Says:

  hhe uheuh ee:D

 3. LİMON SOKAĞI Says:

  HAYIR !.
  KULLANICI ADI, “İNDİREGANDHİ” OLMALIDIR !

 4. ÇARŞI Says:

  “çakar çakmaz çakan gandhi” olsa, karakter sayısı fazla mı olur ?)))

 5. sezen a. Says:

  Süper:)))))

 6. Atagenç Says:

  Bu formu doldurduktan sonra nereye yolluyoruz?

 7. saim Says:

  bu formu dolduranlar paşa kıçı mı yalayacak

 8. Ultra-Aslan Says:

  kullanıcı adı “kağıttan kaplan” olsun da, “aslan” olmasın!

 9. Demokro Says:

  başkan büyüksün.

 10. siyah Says:

  “çarşı”ya karşı..
  kıymetli çarşı!.bırak karakter fazlalığını, acaip eksiklik var!.eğer ?çakar çakmaz çakan gandhi?yi karakter bakımından yetersiz buluyorsanız buyrun burdan yakın;
  “nabıyon la kemal..bifucktiringidinyaabaşımdankemal..
  engerekonanlayışınasokiiimkemal..yokdevekemal..yokebeninörekesikemal..”
  yetmezse yedeği var!.
  saygılar!.

 11. siyah Says:

  kazıdıkça parlıyo mübarek!.bu nası bi müthiş önsezidir!.bu nası bi cesur duruştur, bu nası tavırlı bi tavır, hitap ettiği toplumuna önder olma yolunda fevkalade fedakâr, fevkalade müthiş bi girişimdir!.lider dediğin de böyle olur zaten!.Hani kim demiş “fikirde kabız, lafta ishâl!” diye; bal gibi de kuru yolma bi iftira bu!.ya şuna ne demeli; bazı kendini bilmezler kalkmış diyolar ki, ?iyi de bilader; hazretin hilkatinde bi ufak terslik yok mu?!. Normal bi cins-ü inste laf ağızdan, kazurat anüsten çıkmaz mı?!.
  E, çüş yani!.siz şu memleket ekonomipolitiği ile ilgili, şu son derece mühim meseleyi netameli bi şeymiş gibi ele alın, gelin keskel âlaka bi yerde ve zamanda gündeme getirin, hem şurdaki fevkalade yüksek istihsâle de bakmayın, en öz hakiki bi kahramanımız hakkında suim suim suizanda bulunun, boş boş lakırdılarla aleyhinde bi sürü lagaluga edin!.İş mi bu yani!.
  Bi kere o bir kahraman, o bir klasik, o bir benyaptımmıtamyaparımkemal, o bir hergünışılışılbihikmet(!)yumurtladığıhalde,nebeynisulanan,nebıtısıaşınankemal.
  Hem marifet odur ki, tavuk bıtısı kadar bi bıtıdan, çapının on bin katı büyüklüğünde hikmet(!)ler çıkarabilmektir. Konumuz bu değil ama hem gerektiğinde de, o yiyesi, bıcır bıcır dillerini tenasül uzvu gibi kullanabilmektir de!.

  Bu arada, kıymetli saim!. ?bu formu dolduranlar paşa kıçı mı yalayacak?!? diye çok yerinde bi soru sormuşsunuz; bunun için size çok teşekkür ediyoruz. Yalnız bi hususta, affınıza da sığınarak, ufak bi hatırlatma yapmayı umarım ukala dümbelekliği addetmezsiniz!
  Şurda ?kıç-mıç? gibi ayıpsal yer ve şeyleri hatırlatan ifadeler yerine, yukardaki metinde de sözü geçtiği gibi, kibar mı kibar, zarif mi zarif ?bıtı? kelimesini kullanmanızı tavsiye etsek çok mu ayıp etmiş oluruz?!

  Sorunuz pek bi güzel, pek bi yerinde bi soruydu!.ve elbet cevap vermek bize düşmez ama maalesef ki öyle!.yani ki formu doldurup, ilgililere gönderdikten üyelik ön kabulü yapılan örnek şahsiyetler için ilk şart, düzenlenecek kabul töreni esnasında, müthiş coşkulu kalabalık huzurunda, şu yalama eylemini, coşkulu alkışlar arasında gerçekleştirmektir..
  Biz bu arada, ?kuruluş amacı tamamen demokrasi(!) ve tamamı, tamamen bi sivil toplum örgütü? olan şu muhteşem oluşuma üye olmayı düşünen erken ve taze lale soğanı beyinciklilere, sırf bi ufak hizmetimiz olsun diye, tamamen fedakârca bi amaca matuf olarak, planlayıp, projelendirip, uzun emekler sonucu ürettiğimiz, patenti tamamen tarafımıza ait, son derece pratik, fevkalade mikrop tutucu özelliği haiz, tamamen hijyenik, çabuk sonuç aldırıcı, piyasada bulunmayan, son derece çağdaş ve modern, şu ?dilzervatif?i kullanmalarını öneriyoruz.
  ..
  çok mühim not: şu yesyeni ürünümüz, yalnızca ilgili ve meraklılarına, posta ücreti de dâhil olmak üzere tamamen ücretsiz, adrese teslim gönderilmektedir.

 12. ÇARŞI Says:

  kıymetli “siyah”.. madem: “çakar çakmaz çakan gandhi” “kullanıcı adı teklifimi” beğenmediniz, bu durumda sizin “kullanıcı adı teklifiniz” nedir?.

 13. ÇARŞI Says:

  kıymetli ?siyah?..
  madem: ?çakar çakmaz çakan gandhi? kullanıcı adı teklifimi beğenmediniz, bu durumda sizin ?kullanıcı adı teklifiniz? nedir?.

 14. siyah Says:

  kıymetli “çarşı”!.yazımız “çarşı”ya karşı çıkış fian değil; karşılık biz yazı yani!. “çakarçakmazçakangandi” kullanıcı adını fevkalade hoş ve yerinde bulduk!..hakikaten de çabuk gaz alıyor, dandik ve çakma “gandi”miz; daha butonuna dokunmadan bile bi parlıyo ki, sorma!.yalnız bi ufak sorunu var; çabuk sönüyo!.

  bu arada bizim, kullanıcı adı hususunda tek, banko ve fiks teklifimiz, çakma olmayan, tamamen orijinal bi ‘beberûhî’dir..hani zaten de, şu kahramanımız hâzâ bi gölgeoyunu, ortaoyunu karakteri..

  “ibiş” de diyecem ama..ama bu kadarı da fazla yani!.

  hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum kıymetli “çarşı”; karşı duruşunuz için de!..
  selamlar sevgiler!.

 15. siyah Says:

  kıymetli eminimsi!.az önceki yorumun ilk cümlesininin bazı kelimerinde eksiklikler var!.
  doğrusu “yazımız ?çarşı?ya bi karşı çıkış fian değil; karşılık bir yazıydı yani!.” şeklinde olacaktı; düzeltiyorum!.

  büyük takdirlerim, başarılarınızın devamı dileğim ve selamlarımla..

 16. GECEKONDU Says:

  Bu gundi ke–mall nasıl seçmen kağıdı ve ikametgah alındığını öğrenmek için bu sene kendi mahallesinden muhtar adayı olacakmış adaylığını herkesten sır gibi saklıyor lütfen destek olalım arkadaşa…

 17. ÇARŞI Says:

  kıymeyli “siyah”,
  “beberûhî” kullanıcı adı teklifinize, bütün tribün şapka çıkarıyoruz!.

 18. GECEKONDU Says:

  arkadaşlar son dakika bombası…chp yürüyen merdivenler için anayasa mahkemesine yürütmeyi durdurma davası açıyor…

 19. Çılgınlar/TRABZONSPOR Says:

  CHP’li Kemal demek, su katılmamış lazın deniz görmeyeni; lakin havuzlu villa göreni demek:)))

 20. kule derya Says:

  Bu da bizim kullanıcı ad teklifimiz,
  haşmet-i kullî Kemal’ullî

 21. TEKSAS=BURSASPOR Says:

  Biz ilk baştaki yorumcunun (GFB) kullanıcı adı teklifi olan POTstar keMAL’i beğenmekle birlikte; “Çakma Gandhi” teklifimizi öneriyoruz.

 22. Atagenç Says:

  Gandi geliyor gandi.. Savulun….

 23. Lületaşı Says:

  Yukarıdan aşağıya okudum. En enteresan olanı “POTstar keMAL” şeklindeki tanımlama. Yine de tüm tanımlamalar birebir Kılıçtaroğlu ile örtüşüyor…

 24. gülay b. Says:

  birlikten güzel lakaplar doğmuş:)))))))

ssssssssssssssssssssssssssssssssss