Google İşi Çözmüş

Posted in Google.

8 Responses to “Google İşi Çözmüş”

 1. Ali Ercan Kılıç Says:

  Ruh İkizleri;

  Ne demişti DÖVlet Bahçeli;
  “… Baykal ile ruh ikizi olmayı yeğlerim”

  Mendel Kanunları vb. derken, sperm üzerindeki TÜRKÇÜ araştırmalardan da daha büyük ilerlemeler olmuş vesselam.

  Ben TÜRKÇÜLÜĞÜN doğrusu bu kadar ileri boyutta kelletaşçılığı da aşarak, RUHİZM aşamasına dönüşeceğini tahmin etmezdim..
  Ne yapalım cahil kalmışız..

  Düşünsenize arkadaşlar; artık TÜRKÇÜLÜK; kafamızın arkasındaki çıkıntıdan daha ileri boyutta, RUH İKİZLİĞİNE, RUH TÜRKÇÜLÜĞÜ’ne dönüşmüş.

  Bay DÖVlet’i ve Bay Deniz’i bu büyük (?!) akademik ilerlemelerinden dolayı kutlarım…

 2. azize Says:

  ruh ikizleri …

 3. eminimsi Says:

  Tayyip bugün ruh ikizini benzetmesini değiştirdi; tek yumurta ikizi

 4. teoman nevzat Says:

  aynı aramada sarıgül ün partisi yayınlanıyor.atlamaya çalışmıssınız

 5. Ali Ercan Kılıç Says:

  Sevgili Eminimsi,

  Tayyip Erdoğan’ın;”Tek yumurta ikizi” benzetmesi, RUH TÜRKÇÜLÜĞÜ / RUH TÜRKÇÜLERİ, teorisine / teorisyenlerine cuk oturmuş vaziyette.
  Ancak DERUNİ araştırmalarda, kestane sularının 12 saniyede yumurta pişirmesine binaen derim ki,

  Bu durumda tek yumurtanın,
  Birinci ikizi; NASYONAL,
  İkinci ikizi; SOSYALİST
  Ve, bu durumda;
  Döllenmiş tek yumurta birleşim fikriyatı olacak partinin adı; Nasyonal Sosyalist Türk Tek Yumurta Partisi olmuş olmuyor mu?

 6. eminimsi Says:

  yok teoman, neden atlayalım, sarıgül ekibi deniz baykal yazınca çıksın diye para vererek reklam koymuş… benim eklediğim google ın arama istatistiklerine göre algılama sonucu. fakat ben ekran görüntüsü kaydederken bu reklam yoktu, onu anlayabilmiş değilim. niye çıkarayım, daha da eğlenceli olurdu

 7. kadir cem Says:

  aynı aramaya tayyip erdoğan yazın ilgili arama kısmına apdullah gül çıkıyor google harbiden işi çözmüş….. haklısınız

 8. watan Says:

  Karıncaların savaşına döndü Türkiye zaten bir çocuğun elinden düşen ufak bir ekmek kırıntısına onlarca karınca saldırır ya şu anki Türkiye siyasetide o meseleye döndü herkes kendine göre haklı(yada öyle sanıyor) herkes kendine göre daha doğrusu kendi çıkarlarına göre hareket ediyor ve siyaset yapıyor. birileri ortamı yatıştırıp düzeni sağlamaya çalışırken diğer bir kesim başka şeyler üzerinden rant sağlamaya çalışıyor. kime inanacağız orasını da çıkaramıyoruz artık. bu kadar karmaşa bir Türk siyaseti belki bu zamana kadar hiç olmamıştı.
  Eminimki hepimizin bilgisi vardır Menderes’in asılmasında. Kendi çıkarlarını korumak ve bu çıkarları başkasına bırakmamak için bir darbe planı yapılmış Menderes hiç suçu olmadığı halde asılmış. Menderesin asılmasının üzerinden bir hafta geçmeden seçim yapılmış ve buna rağmen halk yine menderesein partisini seçmiştir. fakat cuntacıların baskısıyla başa geçememişlerdir. işte şu an bizim Türkiyemizde ne yazıkki bu politika hüküm sürüyor.hadi hayırlısı bakalım.
  selam ve dua ile

ssssssssssssssssssssssssssssssssss