Gürsel Tekin Anketçilik

21 Responses to “Gürsel Tekin Anketçilik”

 1. GENÇ FENERBAHÇELİLER Says:

  Tamam tamam
  (cızt cızt cızt)
  biz de yuttuk:)))
  (cızt cızt cızt)

 2. tuba Says:

  Emin abi bu işlem tam olarak ülkemin neresine düşer ?!
  bu adamlar mhp yle işbirliği içindeler, kesiiiiiiiiinn .
  :D

 3. ÇARŞI Says:

  gürsel tekin geçen yerel seçimlerde sonuç açıklama haberleri devam ederken: “arkadaşlar teşkilatlarımızdan gelen haberlere göre chp %42 oy oranında ve istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde şu an öndeyiz” diye “desteksiz” atmıştı. yani gürsel’in üfürüklerine alışığız!

 4. Dep Dep Dep Says:

  Yanluş bilgüdüüü ! Ak Paatü 3 alusa: CüHePe’de, AK Paatü’nün 3′ünün 1′ünü aluuu

 5. LİMON SOKAĞI Says:

  BAŞTA MEGA ÇOCUK GÜRSEL OLMAK ÜZERE, BİLUMUM CHP’LİLERİN AKLINA LİMON SIKAYIM.

 6. gülnur Says:

  chp, kumda oyun oynayıp kale yapan çocukların, yaptıkları kaleyi gerçek zannetmesi gibi demokrasicilik ve hükümetçilik oynuyor.

 7. Ulusalcıyız Tanrı'ya Şükür Says:

  Siz avunun avunun yorumcuk yazarları.
  Pek yakında Cumhuriyet’imizin tek savunucusu Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını hep birlikte göreceğiz.
  4×4′lerin, yargısız infazların, , 600 TL asgari ücret sefaletinin, hastanelerin kapısından döndürülenlerin, ülkeyi parçalara ayıranların, imam bıyıkların burjuva okullarının hepsi için geliyoruuuz!!!

 8. siyah Says:

  bence, kurt yavrukurt g.tekin, oranları bilinçli atıp, beklenti çıtasını yükseltip, seçim sonuçları açıklandığı an, hezimeti bahane edip bayrağı açacak, sevgili başkanını halledecek; resmen onu diyo da çaktırmadan, anlamıyo angut!.

 9. Ulusalcıyız Tanrı'ya Şükür Says:

  Siaz avunun “siyah siyah”.. Buradan seçim akşamı yazışacağız yine…

 10. Şamanist Says:

  MHP ve kardeş CHP’nin yükselişini güya imam bıyıklar görmemezlikten geliyorlar. Siz kendinizi de parçalasanız, Kürtler’in ihanetlerini-cinayetlerini engelleyemeyeceksiniz. Tanrı Türk’ü korusun..

 11. Şamanist Says:

  Unuttuk patron. Son senelerde Araplar’ı da ayyuka çıkardı Recep Bey. Ne çabuk unutuldu Şerif Hüseyinl’er!

 12. hasret Says:

  gürsel tekin’inbu son çıkışına epey gülmüştüm. bunlar ilginç şeyler…

 13. Orak Çekiç Says:

  Bizdeki solculuk anlayışı, bürokratik dikta ve darbeyle iktidara gelmeye çalışan azınlık fikriyatından başka birşey değildir!!! Velhasıl, bizdeki solculuğun mayasında faşizm karışımı var (nasyonal sosyalizm).

 14. Çılgınlar-TRABZONSPOR Says:

  Bu ikili bizum, Temel ile Tursun’ida geçtû

 15. gencsivil Says:

  ulusalcıya
  tanrı derken gök tanrıya mı ?

 16. gencsivil Says:

  seçim akşamı değilde, haziran ayı içerisinde sen bir daha internete girmezsin bence.

 17. kapkarakalem Says:

  dört işlem konusunda bahçeliden ders alsa iyi eder sayın abimiz. o zaman anca içinden çıkar bu işlemin. Abi gözlerine bakın şu adamların yaaa.. daha başka bi şeye gerek yok bence. sadece gözlerine bakıp neler anlattığına kulak verin. yeterli olacak.

 18. BOZKURTLAR Says:

  Emperyalizmin emireri olan, mikro manda genç siviller yine cıncıklı cümlelerle döktürmüşler. Arkadaş seçim akşamı ben de, CHP’liler de burada yazacağız. Gerçek bağımsız araştırmalarımızda MHP %19′lara dayanmış durumda! Ayrıca, …..’ların (anlarsınız) MHP’ye yönelik kaset komplosundan sonra halkın tepkileri çığ gibi büyümüş ve bu durum, MHP’nin oylarını %22′lere çıkaracaktırr. genç siviller=bölünmüş Türkiye demektir. cilalı lafları bırakın!

 19. Ulusalcıyız Tanrı'ya Şükür Says:

  genç sivil’e..
  1- evet gök tanrı’ya iman ediyoruz, var mı?!
  2- her zaman buradayız bunu bilesin. chp %40 oy oranlarına vardı. chp mitinglerindeki kalabalıklar sana yeter!
  3- açlığın sesini, kayıt dışı istihdamı, 12 milyon işsizin sesini, 4×4′leri devletleştirmeyi, hülleli ihaleleri, şifreleri konuş da kilonu görelim!

 20. siyah Says:

  “bozkurt” kardeş ve dahî yakın akrabası “ulusalcıyız tanrıya şükür” kardeş!.rüya görmek elbet doğal bi şeydir..bazen uçuk rüyalar da görebilir insan..lakin zaten uçuk bir rüyayı, daha beter bi uçukluk edip uçuk uçuk yorumlamak komik duruma düşürür adamı..bazen de, güzel güzel başlayan rüyalar, sonunda kâbusa dönüşebilir..
  ..
  dün, seçim sonuçları ile ilgili, tıpkı sizin rüyanız gibi pek bi uçuk, pek bi zorlama yorum dinledim biriden..pek ileri görüşlü vatandaş son zamanlardaki kaset olayları ve görüntülerin, beklenin tersine, halkımız üzerinde müthiş aksi tesir yapıp, tersine bi tepkiye yol açtığını; halkımızın, işin etik yönüyle değil, yapılan edilenlerin ülkemiz insanının çağdaşlaşmasına nasıl da müthiş katkılarda bulunduğunu, muasır medeniyetler seviyesine erişmemize engel, tüm gericilik unsuru yobaz kitlelerin bile gözlerindeki kara perdeleri kaldırıp ufkunu açtığını ifade buyurdu..iddiasını delillendimek için, bunun en bariz örneğinin, önce, ilk kaset olaylarının muhatabı chpde yaşandığını, g.tekinin şu uçmuş diye nitelenen, oylarda patlama yaşanacağına dair açıklamalarının temelinin bu gerçeğe dayandığını, ayrıca mevcut gelişmelerin yalnızca chp değil, mhpde de benzer bir etkiye yol açtığını, kaset piyasasındaki son günlerdeki gelişmelerin bir anafora yol açarak yüzde yirmilere varan bir oya tahvil olacağını söylemekle kalmadı ?buraya dikkat buyrun; basit bi hokus pokusla değil, o taş gibi ilm-i ledün sahibi bahçeli ebcediyle- ?yüzde otuz sekiz..koyun üstüne bi yüzde ondokuz, ne yaptı; yüzde elli yedi..yüzde beş tepki de benim şu pesküvitten, alın size yüzde altmış iki!.artık bunu düşünüp düşünüp kudursun iktidar!?

  şu müthiş açıklama, demek acaip ikna etmiş olmalı ki, bol kasetin, bol hülyalı rüya demek olduğuna ciddi ciddi inanmaya başladım..

  size iyi rüyalar!.

 21. ateist Says:

  tabiatıyla, pensilyanyalı şakirtler, şeçimler sonrası gelecek 4×4′lük cukkaları 5 gözle bekliyorlar değil mi!

ssssssssssssssssssssssssssssssssss