İzdivaç…

Posted in Kolaj, Çakma.

2 Responses to “İzdivaç…”

 1. siyah Says:

  Asrın nikahı!.Dünyanın bütün nikahları biaraya gelse böyle manidar ve birbirine ?anahtar-kilit? muhabbeti muvafıklığında bi nikah yapamazlardı yani!.Muhtemelen düğün de yakındır hani!.Ve muhtemelen, bu muhteşem izdivacın muhteşem düğününe, yerli yabancı bütün derin güçler, ergenekoncular, vakf-ı soros yetkilileri, militarizmin, olan biteni hiç etüt etmeyip, führerlerinin emirlerini tek bi harfini bile sorgulamadan yerine getirmek için her daim aport halde bekleyen ülkemin gayr-ı resmî zinde güçlerinin temsilcileri, blackhawk tim komutanları, en üst düzey şin-bet yöneticileri, barzo ve talo amcalarımız ve dahî nikah bölgemizde cirit atan diğer; bildik bilmedik tüm karanlık güçlerimizin temsilcileri de davet edilir artık!. Malum apocum belki gelemese de bi temsilcisini gönderir heralde..
  Lâkin bu tür durumlara hiç mi hiç ermeyen şu kıt kanaat geçinen aklımıza bi iki ufak tefek soru takılmıyo da değil hani!.
  Mesela; acebaa şu yiğidim aslanım erkeklerin erkeği damadımız kızımızı kimden istedi!.istedi de güzeller güzeli baygın bakışlı eminemi o haşin ve sert, kartal bakışlı devletime kim verdi?!.sakın güzel marmaramızın şöhretli bi adasının şöhretli bi sakini bi abimiz olmasın?!
  E artık, bu asrın düğününde şu birbirine pek mi pek mütenasip çiftimizi nikahlarını da deniz bey amcacığım bizamet kıyar heralde?!.

 2. kapkarakalem Says:

  birbirlerine çok yakışmışlar. Bir mecliste kocasınlar

ssssssssssssssssssssssssssssssssss