Paşamın Uykusu mu kaçmış ?

6 Responses to “Paşamın Uykusu mu kaçmış ?”

 1. Selim Ferhat Says:

  Üstad, eline sağlık

 2. MeFeKa Says:

  harika olmuş.

 3. taha pinar Says:

  Eminimsi abi, ne desem nereden baslasam bilmiyorum.

  Bu millet ne zaman dogrulmaya baslamissa iste bunlar gelip tekrar ellerindeki silahlar ile milletin beline vurarak tekrar egmesini cok iyi beceremisler. Malesef Türk Milleti olarakda “gık” imiz cikmamis.

  Devlet ne yaparsa dogrudur demisiz..

  Kocaman Basbakani asmislarda.. “TIK” cikmamis.. ses seda yok.

  Almanyada büyüdüm ben.. Belki baska bir demokrasi terbiyesi gördüm.. Ama bu darbe yapan ayilara artik hadleri bildirilmei. Ayi diyorum cünkü.. Asker darbe yapmazki… Darbe yapan askerde, bilmem ne olur.. Illa bu memleketin “BAL” ini yemek icin.. ellerindeki pencelerine (Silahlarina) güvenerek milletin önünden ballarini alip, zikkimlamislardir.

  Bundan sonra böyle… Ben bu darbecilere karsi susmadim… öyle saniyorumki Türkiyede yasayan vatandaslarimizda artik uyanmislar ve artik demkrasiyi nasil savunacaklarini cok güzel ögrenmislerdir.

  Eminimsi abi, iste sizin siteniz güzel bir örnek. Photoshop calismalariniz ile “karinca kararinca” zihinlerimizi aydinlatiyorsunuz… Insanlari cok güzel yönlendiriyorsunuz… Size sonsuz tesekkür ederim.. Saygiyla ellerinizden öperim..

  Lütfen devam edin.. Sizden aslinda bir “boru” resmi bekliyordum.. Ama gelmedi.. Mutlaka bir “boru” resmi yapin olurmu Emin abi..

  Sizlere sonsuz tesekkürler sunarim.. siteme beklerim..

  selamlar
  taha
  http://www.tahapinar.com

 4. eminimsi Says:

  eyvallah dostlar, sizin güzelliğiniz…

 5. eee Says:

  fffffff

 6. sevda Says:

  ben kerim koçun öğrencisi sevdayım bence de site süper hele konuldukları konumlarda süper

ssssssssssssssssssssssssssssssssss