Şifre Merkür

Posted in Çakma.

5 Responses to “Şifre Merkür”

 1. GENÇ FENERBAHÇELİLLER Says:

  Malum;
  “ÖSYM ve şifre” meselesinde siyasi tokat atma hamaliyeliğini F. Gülen hoca’ya yıkma taktiklerine KARŞI 2 hiciv tasarımınızdan sonra, derin ilişkilere güzel bir eleştiri tasarımı daha yapmışsınız.

  *
  Bu arada:
  Doğrusu ben, sınav soruları hazırlık-basım merkezinde ulusalcı bir fare olduğundan ve bu farenin, sınav öncesi - sonrasını kapsayan senaryoyu pratize ettiğinden şüphelenmekteyim.

  ** Sevgili Eminimsi:
  Tasarım yorumlama sazanları şimdi de size; “Eminimsi Eminimsi! ABD’li bir aktirist ve ABD caddelerini tasarımlayarak, ABD’de bulunan F.Gülen’i dolaylı eleştiriyorsunuz?!” demeyeler? :)))

 2. eminimsi Says:

  valla derler :D

 3. @shqin Says:

  Fılaş, filaş fılaşş… Yeni alınan bir habere göre şifreye gerek olmadığı, ÖSYM nin daha vahim bir hata yaptığı ortaya çıktı. Buna göre soru kitapçığı ters çevrilip, kıçınızı dönüp bacaklarınızın arasından gözlerinizi kısarak bakarsanız, doğru cevap şıklarının kabak görüldüğü ortaya çıktı.

 4. Çarşı CHE Says:

  İnandırıcı olmayan komplolar…

 5. siyah Says:

  şok kampanya!.en taze şifreler burda!.
  61 anayasasını 82′yle çiftleştirin, 12 martı, 12 eylüle kadar uzatıp şartların olgunlaşmasını bekleyin, üstüne 27 nisan benzeri 4 adet muhtıra koyun, 28 şubata gelene kadar cumhuriyet mitinglerinde ordu göreve diye bir müddet anırın, bu işlemler bittikten sonra, çıkan sonucu alın, sosyal demokrat kavşağından, militarist sapağının solundan sağa sapın, aczık dağa çıkın, silivri-engerekon viyadüğünden geçirin, direksiyonu azcık adaya doğru kırın, 1000 yıl sonra şifre önünüze kendiliğinden çıkıcaktır..
  eğer tutmazsa, “@shgin”in tavsiyelerine bir farkla uyun..orada soru kitapçığının ters çevrilip eğilin, bacaklarınızın arasından gözlerinizi kısarak bakın filan denmektedir..bu, bakış açısını tam tutturamaynalar için şık çeldirici bir durum olup sınavda nah almanıza yol açabilir..siz iyisi mi, o soru kitapçığını yuvarlayın, boru haline getirip, tavsiye edilen pozisyonu koruyarak dübürünüzden içeri yollayın, işlem bittikten sonra şifre karşınıza zaten kendiliğinden çıkacaktır..
  mühim not: verilen şifreler, derdi çok başka şeyler olan derin güçlerin çarklarını yağlayan, çıkarlarını yalayan şifre yaygaracıları içindir; değilseniz ellemeyiniz!.

ssssssssssssssssssssssssssssssssss