Siyastroloji

Paylaş

Siyastroloji

koc

Referandumdan beri yaptığınız Yetmez ama evet esprilerinin ulusalcı kız-erkek tavlama yetisinin son haftasına girmiş bulunuyoruz. Emanuela serisini tozlu raflardan çıkartmak istemiyorsanız yeni espriler bulmalısınız.

.
_

bogaBu hafta sonu yaşayacaklarınız, gençliğinizin favori filmi For A Few Dollars More dan nefret etmenize neden olacak. Bir süre (Kill Bill gibi) jenerik müziklerinde ıslık olan filmlerden uzak durmanız sizin olduğu kadar yakınlarınızın da hayrına
.
_

ikizler

Falınızda yolculuk görünüyor. Nereye gideceğinizi gezegeniniz neptün kestiremiyor, hava alanındaki hostesler nereden bilsin.

.
_

yengec

Kameralar önünde yapacağınız “Kar yağmama nedeni” ile ilgili tespitiniz meteoroloji tarihimizin en ünlü sözü “Donsuz geceler” i geride bırakacak gibi görünüyor

.
.
_

aslan8 yıldır sürdürdüğünüz AK Parti desteği yüzünden yemediğiniz laf, işitmediğiniz hakaret (liboş, bölücü vs..) kalmadı. Üzülmeyin, Ak Parti, yine yapacağı bir düzenlemeyi yüzüne gözüne bulaştıracak ve siz de bir günlüğüne muhalif olacaksınız. Ta ki içkinin yasaklanmadığını anladığınız ayık sabahınıza kadar.

_

basakBaşbakan’ı bir terör örgütüyle ilişkilendirerek neşelendirdiğiniz gündemi yine başka bir terör örgütü mensuplarını silivriden kurtarıp partinizden milletvekili yapacağınızı açıklamanız  ile neşede nirvanaya ulaştıracaksınız.
.
_
teraziSatürn ateşkesiniz için “geleneksel kış yatışı” dese de neptün ısrarla ”Bu sefer kalıcı” diyor. Size hazirana kadar fal mal yok.

.
_

akrepBu hafta Ucube bir pot daha kıracaksınız. Ama hiç merak etmeyin, tüm bu yaptıklarınızı televizyon programlarını tek tek dolaşarak, konjonktürel, politik gerekçeler üretip savunacak yazarların yanı sıra bir de bakanınız devreye girecek.

.
_

yayA, D, E vitaminleri, thiamin, niacin, riboflavin, demir ve fosfordan oluşan 11 temel gıdayı içeren yumurtanın bir özelliğini daha keşfedeceksiniz;  Susturmak

.

_

oglakGezegeniniz Mars milliyetçi oylara gözünüzü dikmenizi anlıyor, milliyetçi partileri barajın altında bırakma gayretinizi de anlıyor, ama başucunuzdaki kavgam kitabını anlayamıyor.

.
.
_

kovaKıracağınız bir pot, hayat kadınlarının taksimde yürüyüş yapıp sizi protesto etmelerine neden olacak. Bulacağınız para kaynağı için “Sermaye bizzat benim” denir mi hiç !

.
.
_

balik1İlk başlarda teke tek’e çıkmanıza karşı çıkan Satürn, daha sonra insanlara dini sevdirdiğiniz gerekçesiyle onay vermişti. Fakat seksten nefret ettireceğini kestirememiş olmalı ki bu haftaki falınız hakkında konuşmaktan çekiniyor.

.
_

ssssssssssssssssssssssssssssssssss